Op zoek naar Yoga in Abcoude? Yoga doe je toch het liefst vlakbij je huis en dat kan in de mooie zaal in het Cultuurhuis in het centrum van Abcoude.
Lisette biedt Yin en Yang yoga met een vleugje Qi flow om je energie weer te laten stromen. Ze gaat mee met de seizoenen. Nu in de winter wat meer Yin en in het voorjaar en de zomer meer Yang.
Wil je lekker ontspannen, werken aan je vitaliteit en levensenergie? Kom dan naar Yoga met Lisette in het Cultuurhuis van Abcoude.
Aanmelden voor een kennismakingsles yoga of yogadanza (donderdag in Abcoude) kan via deze link en BOEK JE TICKET HIER

2 Reacties
Noor Stravers
14 februari 2026 17:01Hey, ik ben net verhuisd naar Abcoude en op zoek naar fijne yoga. Het is me niet helemaal duidelijk wanneer en of je op dit moment lessen geeft?
Vriendelijke groet,
Noor
Lisette van Offeren
15 februari 2026 19:38Dag Noor ik heb je vanuit info@zielskwaliteiten een mail gestuurd met details. Dit is de link in mijn pagina https://www.zielskwaliteiten.nl/yoga-cultuurhuis-abcoude/
Namasté Lisette
Laat een bericht achter